+90 216 505 10 89
+90 532 478 99 32

zumba

ZUMBA DANS

Zumba; dinamik, heyecan verici, coşkulu müzikler eşliğinde dans adımları kullanılarak yapılan Latin esintili dans-fitness dersidir. Zumba dersleriyle eğlenceli ve rahat kilo verebilir formunuzu koruyabilirsiniz. Latin dansları eşliğinde tam bir parti havasına bürünen zumba dersleri sırasında zamanın nasıl geçtiğinin ve spor yaptığınızın farkına varamayacaksınız. Her zumba dersi bir parti tadında geçer ve katılımcılar dersin nasıl geçtiğini anlamadan hem kalori harcamış hem dans adımlarını öğrenmiş hem de eğlenmiş olarak dersten ayrılırlar. Zumba’da egzersizler hızlı ve yavaş ritimli müziklerle direnç çalışmalarından oluşur.Zumba, vücudunuzdaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlar. Bir saat süren bu eğlenceli egzersiz programında yaklaşık 500 kalori yakabilirsiniz.

zumba
STRONG by Zumba®
Müzik nihai motivasyon kaynağıdır. Müzik sizi egzersiz programınızı tamamlanıza sınırlarınızı keşfetmenizi sağlar.. Müziğin etkisinin bir egzersizde ne kadar etkili olduğunu merak ettik – yüksek yoğunluklu egzersizlerdeki hareketleri bir vuruşla senkronize edersek ne olacaktı? STRONG by Zumba® müzik’ te tersine mühendislik ® ile her hareket bir ritim ile eşleştirildi.

Müzik eşliğinde öğrencilerin senkronize olmaları, kendilerini sürekli olarak sınırlarını aşmalarına ve hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına neden olur.

STRONG by Zumba® , öğrencileri hareketleri saymak yerine hareketlere %100 odaklanmak için EDM, Hip-Hop ve füzyon türleriyle Moombahton gibi hızlı tempolu ritim kullanır. Krewella, Timbaland ve Steve Aoki‘nin de aralarında bulunduğu dünyanın en iyi müzik üreticilerinin ortaklığı ile geliştirildi. Bu özel parçalarının etkisini duyabileceğiniz ve deneyimleyebileceğiniz tek bir yer var: STRONG’un Zumba ® Sınıfları.